Ohlášky Pravčice 3. 10. – 27. neděle v mezidobí

Svátky a památky v týdnu:
Pondělí 4. 10. – sv. Františka z Assisi
Úterý 5. 10. – sv. Faustiny Kowalské, panny
Středa 6. 10. – sv. Bruna, kněze
Čtvrtek 7. 10. – Panny Marie Růžencové
Neděle 10. 10. – 28. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:
Klikněte ZDE: Bohoslužby

Bohoslužba slova:1. Na sobotu 9. října není objednán autobus, kdo má zájem prosím o soukromou účast na pouti děkanátů Kroměříž a Holešov za obnovu rodin a kněžská povolání v Olomouci v katedrále, musí se dopravit do Olomouce individuálně. Modlitby začínají v 15:00 hod.

2. Příští neděli 10. 10. 2021 Svatý otec v Římě slavnostně zahájí synodu o synodalitě v naší církvi a 17. října bude zahájena v naší katedrále pro diecézi a od října do ledna se budou setkávat zájemci a diskutovat o nabídnutých tématech, formulovat vlastní zkušenosti, přání a očekávání. Celý proces bude zakončen zasedáním biskupské synody v říjnu 2023. Na toto téma budou i některé promluvy.

3. P. Jiří prosí, přede mší svatou se budeme od příští neděle 10. 10. modlit po růženci modlitbu za průběh synody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..