Ohlášky Hulín 14. 1. – 2. neděle v mezidobí

Čtvrtek: Panny Marie Matky jednoty křesťanů

Sobota: sv. Fabiána a Šebestiána, mučedníků

Neděle: 3. neděle v mezidobí

Pondělí (18:00): za + dvoje rodiče, manžela, přítele, sestru a bratra, s prosbou o ochranu Panny Marie pro * rodinu

Středa (18:00): adorace se svatým přijímáním

Pátek (18:00): za + Rudolfa Fraňka a za * rodinu Fraňkovu a Hložkovu

Sobota (18:00): za * a + rodinu Jonáškovu, Mechlovu, všechny příbuzné a známé a duše v očistci

Neděle (9:30): na poděkování při příležitosti životního jubilea, s prosbou o pomoc a ochranu Boží

1. V sobotu 20. ledna od 20:00 vás zve Orelská jednota na Orelský bál, který se uskuteční v sále místního kulturního centra v Hulíně.
  2. Ve středu 24. ledna zve Kvasická farnost na 18:00 hod., růženec sv. Šarbela, litanie, mše svatá – podrobněji na letáku ve vývěsce.
  3. V sobotu 4. února ve Šternberku 24. Hromniční pouť matek, program opět ve vývěsce.
  4. Na stránkách farnosti jsou rozpisy pro lektory a úklid kostela.
  5. Od zítřka v pondělí 15. ledna budou bohoslužby ve všední dny na faře. V kostele pouze sobota večerní a neděle dopoledne.
  6. Na stolečku je časopis Nezbeda.