Ohlášky Hulín 15. 1. – 2. neděle v mezidobí

Úterý: sv. Antonína, opata

Středa: Panny Marie Matky jednoty křesťanů

Pátek: sv. Fabiána, papeže a mučedníka

Sobota: sv. Anežky Římské, panny a mučednice

Neděle: 3. neděle v mezidobí

Pondělí (18:00): za + Rudolfa Fraňka, s prosbou o Boží ochranu pro rodinu Fraňkovu a Hložkovu

Středa (18:00): adorace se svatým přijímáním

Pátek (18:00): za + rodiče Fornůskovi, jejich rodiče, bratraa za * rodinu

Sobota (18:00): poděkování za život + rodiny Paroubkovy, Ludmilu a Antonína, jejich rodiče a za + rodinu Doleželovu

Neděle (9:30): za rodinu Strouhalovu a Albrechtovu s prosbou o pomoc a ochranu Boží

1. Orel jednota Hulín Vás srdečně zve na tradiční Orelský bál, který se koná v sobotu 21. ledna 2023 na kulturním klubu v Hulíně (bývalá orlovna). Čeká na Vás bohatý raut, štědrá tombola, orelská scénka, vinař z Blatnice pod sv. Antonínkem a hudební doprovod Máji Nedbala z Hulína. Lístky jsou k dispozici v informačním centru nebo on-line.

1. V sobotu 28. ledna v 8:00 se bude odklízet vánoční výzdoba z kostela a uklízet, prosím přijďte pomoci.

1. Jsou k dispozici rozpisy pro lektory a uklízení v kostele i v jeho okolí, na nástěnce a v sakristii.