Ohlášky Hulín 22. 10. – 29. neděle v mezidobí

Pondělí: sv. Jana Kapistránského, kněze

Sobota: svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

Neděle: 30. neděle v mezidobí

Pondělí (18:15): za troje zemřelé rodiče, Františka Bystřického, duše v očistci, za Boží pomoc a ochranu pro * rodinu

Středa (18:00): adorace se svatým přijímáním

Pátek (18:00): za + Alenu Dvorskou, její rodiče, s prosbou o ochranu a pomoc Boží pro * rodinu

Sobota (18:00): za vlády, aby pracovaly tak, abychom se mohli v klidu modlit, pracovat a žít

Neděle (9:30): 1. za * a + farníky našich farností; 2. za nemocného Františka Nehodu

1. V pondělí mše svatá v 18:15 hod. do odvolání.
  2. Věřící katolíci v České republice mohou obdržet plnomocné odpustky pro duše v očistci už v týdnu před Vzpomínkou na všechny věrné zemřelé. Pokud tedy věřící z vážných důvodů nemohou navštívit hřbitovy v obvyklé době od 1. do 8. listopadu, mohou odpustky pro zemřelé získat již od 25. října do 1. listopadu. Podmínky pro získání plnomocných odpustků pro duše v očistci jsou následující:
    • daný den přijmout eucharistii,
    • navštívit hřbitov a zbožně se pomodlit za zemřelé,
    • pomodlit se na úmysl Svatého otce,
    • v okruhu těchto dní vykonat svátost smíření.
  3. Od 1. listopadu budou probíhat na hřbitově u centrálního kříže společné modlitby za zemřelé vždy v 16:30 hod.
  4. V sakristii jsou k dispozici liturgické stolní kalendáře pro následující rok, cena 80 Kč.