Ohlášky Hulín 23. 4. – 3. neděle velikonoční

Pondělí (18:00): za + Svatavu Pivodovou a * rodinu

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): za + Ilonu Uličnou s prosbou o pomoc pro * rodinu

Sobota (18:00): za + Jaroslava Šenka, jeho rodiče a sestru, s prosbou o Boží požehnání pro * rodinu

Neděle (9:30): za + manžela Jiřího Macurka, rodiče, dva bratry, přítele Inocence Janalíka a duše v očistci

1. Ve farnosti nabízíme kurz FILIP – pro ty, kteří mají touhu více objevit Boha a sebe a to v sobotu od 9:00 do 18:00.
  2. Pouť do Křtin; bude v sobotu 20. května; můžete se postupně přihlašovat jak na pěší pouť, společný nocleh a jídlo ve škole, tak i na autobus, který odjíždí z náměstí v sobotu ráno v 6:00 hod. Přihlašovací papíry na stolečku. Nabídku programu řeknu později.
  3. Příští sobotu je na Svatém Hostýně pouť hasičů hlavní mše svatá v 10:15 hod.
  4. V sobotu 6. května bude v 9:00 hod. mše svatá u Panny Marie ve výklenku. 11. května ve středu je adorační den farnosti Hulín a den modliteb za bohoslovce. Rozpis pro adoraci bude kostele na stolečku, začínáme v 14:00 a končíme v 20:00 hod.