Ohlášky Hulín 24. 12. – 4. neděle adventní

Pondělí: Slavnost Narození Páně

Úterý: svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

Středa: svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

Čtvrtek: svátek sv. Mláďátek, mučedníků

Neděle: svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

Pondělí (9:30): za děti z Hulína, Záhlinic a Pravčic a za jejich rodiče a prarodiče

Úterý (9:30): za + manžela Jiřího Macurka, syna Milana, duše v očistci s prosbou o pomoc a ochranu Boží * rodině

Pátek (18:00): poděkování za přijatá dobrodiní pro všechny, kteří slouží v našich farnostech

Sobota (18:00): prosba o pomoc pro následující rok pro animátory, aby přijali dostatek darů Ducha svatého pro svoji službu

Neděle (9:30): za * a + farníky našich farností

1. V pondělí 25. 12. v 17:00 hod. bude v kostele koncert pěveckého sboru Smetana a dětského pěveckého sboru Zvonky. Kostel bude otevřen celý den.
  2. Betlémské světlo si můžete vzít do svých domovů.
  3. 24. prosince v 15:00 hod. bude v kostele besídka pro děti o narození Ježíška v Betlémě.
  4. Příští sobotu na večerní mši svaté a v neděli obnovíme manželské sliby a požehnáme manželům do dalších let společného života.
  5. Srdečně vás zvu na novoroční koncert do Záhlinic, v pondělí 1. ledna v 16:00 hod.