Ohlášky Hulín 28. 4. – 5. neděle velikonoční

pondělí: svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy

Středa: sv. Josefa, dělníka

Čtvrtek: sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

Pátek: sv. Filipa a Jakuba, apoštolů

Neděle: 6. neděle velikonoční

Pondělí (18:00): za + rodiče z obou stran, * a + příbuzné, přátele sousedy a bývalé spolupracovnice

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): 1. za Marii a Ottu Rozsypalovy a za * a + rodinu; 2. za + manžela, oboje rodiče a ochranu Panny Marie pro * rodinu

Sobota (9:00): za + rodiče Vojtušovy a Timkovy, duše v očistci a * rodinu

Sobota (18:00): 1. za nová kněžská a řeholní povolání; 2. za * a + členy SDH Hulín

Neděle (9:30): za + rodiče Strnadovy a Gazdíkovy, ostatní příbuzné a duše v očistci s prosbou o pomoc a ochranu Boží * rodinám

1. Příští neděli je sbírka na pronásledované křesťany
  2. Chci vám, kteří jste byli na včerejší pouti poděkovat za účast a těm, kteří se doma modlili také.
  3. V měsíci květnu budou májové a to vždy po bohoslužbě. Ve mši svaté nebudu mít promluvu, při májové budou čtení pro povzbuzení ducha a loretánské litanie.
  4. V sobotu 11. května je pouť do Křtin a zároveň adorační den farnosti. Ve Křtinách je mše svatá v 8:00 hod. a rozloučení v 13:00.
  5. V pátek je první pátek v měsíci květnu v 17:00 tichá adorace, příležitost ke svátosti smíření a mše svatá.