Ohlášky Hulín 3. 12. – 1. neděle adventní

Středa: sv. Mikuláše, biskupa

Čtvrtek: sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

Pátek: slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Neděle: 2. neděle adventní

Pondělí (18:00): za + Věru Hejhalovou, Helenu Waageovou, Marii Starou, Marii Horákovou, Boženu Kratochvílovou, všechny příbuzné a duše v očistci

Úterý (6:45): na úmysl dárce

Středa (18:00): za + Jaroslava Svobodu a dceru Lenku

Pátek (18:00): za + Josefa Mastného, za rodiče Křenkovy, všechny příbuzné a duše v očistci, s prosbou o ochranu Boží * rodinám

Sobota (7:00): za * a + rodinu Zelinovu a Hradilovu a duše v očistci

Sobota (18:00): za + Jaroslava Šenka, jeho rodiče, sestru a prosbu o ochranu a pomoc pro celou * rodinu

Neděle (9:30): za * a + farníky našich farností

1. Po mši svaté v neděli zapisujeme na faře úmysly na mše svaté pro následující období do června 2024 pro farnost Hulín.
  2. Nabízíme v zimním období odvoz auty na bohoslužby a také pro adventní svátost smíření, nahlaste se v sakristii, uveďte telefonní číslo.
  3. Adventní svátost smíření bude v neděli 10. prosince od 15:00 do 17:00 hod.
  4. Ve středu 6. prosince přijde po mši svaté Mikuláš, aby nás povzbudil a potěšil. Zveme všechny děti a jejich rodiče.
  5. V sobotu 16. prosince zdobíme kostel na vánoce. Prosíme o pomoc a to – muže od 8:00 hod. a ženy a děti od 10:00 hod.