Ohlášky Hulín 31. 12. – Svátek Svaté Rodiny

Neděle: svátek křtu Páně

Pondělí (9:30): za + Miloslava Hýžu, prarodiče a * rodinu

Středa (18:00): adorace se svatým přijímáním

Pátek (18:00): za + Jitku Lobpreisovou s prosbou o ochranu Boží a požehnání do dalších let pro celou rodinu

Sobota (18:00): za nová kněžská a řeholní povolání

Neděle (9:30): za + rodiče sestru Ludmilu, bratry Jindřicha, Václava, Františka, švagra Justina a ostatní příbuzné, duše v očistci s prosbou o pomoc a ochranu Boží * rodinám

1. Srdečně vás zvu na novoroční koncert do Záhlinic, v pondělí 1. ledna v 16:00 hod.
  2. V pátek je první pátek v měsíci lednu 2024, navštívím nemocné ve farnosti a večerní mše svatá bude s vigílie Slavnosti Zjevení Páně. Od 17:00 příležitost ke slavení svátosti smíření a k tiché adoraci.
  3. V letošním roce nabídneme alternativu pro finanční sbírku při mši svaté. Jde o finanční příspěvek na farnost pomocí ON-LINe převodu, pro ty kteří používají mobily pro převod peněz. QR kód bude u stolečku pro dary, které se nesou ke mši svaté a také si ho můžete uložit do mobilu.