Ohlášky Hulín 5. 3. – 2. neděle postní

Neděle: 3. neděle postní

Pondělí (18:00): za + Josefa Svobodu, ochranu a pomoc Boží pro * rodinu

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): za + rodiče Dujkovy a Fraňkovy a za prosbu o Boží ochranu pro rodinu Fraňkovu a Hložkovu

Sobota (18:00): za + manžela Josefa Mastného, rodiče a + rodinu Křenkovu, duše v očistci, s prosbou o pomoc a ochranu Boží * rodinám

Neděle (9:30): za * a + farníky našich farností

1. Přes týden budou bohoslužby na faře.
  2. V neděli 19. března na Svatém Hostýně Svatojosefská pouť.
  3. Ve čtvrtek 9. března v 19:00 hod. má v Hulíně v sále kulturního střediska koncert písničkář Pavel Helan, všechny nejen kultury chtivé na tento koncert srdečně zvu.
  4. Církevní ZŠ Kroměříž, rádi bychom Vás pozvali na „Den otevřených dveří“ do Církevní ZŠ v Kroměříži v úterý 14. března 2023 od 14 do 17 hodin v budově 1. stupně na Velkém náměstí č. 49 a na 2. stupni v budově Arcibiskupského gymnázia. Zápis do 1. třídy se uskuteční ve dnech 3. – 4. dubna 2023. Elektronická registrace od 7. března.
  5. V neděli bude sloužit mši svatou P. Pavel Vágner z Kvasic.