Ohlášky Hulín 9. 10. – 28. neděle v mezidobí

Neděle: 29. neděle v mezidobí

Pondělí (18:00): za * a + rodinu Němcovu a Skočovskou

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): za + Alenu Dvorskou s prosbou o pomoc a ochranu Boží pro * rodinu

Sobota (18:00): za * a + rodinu Jonáškovu, Mechlovu a všechny přátele

Neděle (9:30): za * a + farníky našich farností

1. V měsíci říjnu se modlíme v rodinách, soukromě i v kostele modlitbu růžence. V kostele se modlíme v pondělí a v pátek od 17:30 hod.

1. V neděli 23. října je Misijní neděle. Pokud chcete podpořit misijní dílo v naší církvi prakticky, budeme moc rádi, přijďte v sobotu 22. října od 16:00 do 18:00 na kaplanku, kde můžete přinést své kulinářské výrobky a pomoci s balením koláčků a jiných dobrot na tácky a popovídat si u kávičky. V neděli si tuto nabídku můžete koupit a tím přispějete na misie, příspěvek bude odeslán na misijní konto.

1. V tomto týdnu začínáme stavět lešení okolo Zdravotního střediska a za týden se začíná opravovat střecha. Prosím o pomoc brigádníky, obzvláště pány, potřebujeme namořit desky, latě a trámky a odstranit ze střechy plechy a desky, abychom ušetřili za bourací práce. Začínáme ve čtvrtek. Vše bude koordinovat pan Leoš Holubníček.

1. Na příští neděli bude sbírka na opravu střechy zdravotního střediska.

1. K rozebrání u sakristie jsou časopisy IN, Nezveda a Tarzicius.