Ohlášky Pravčice 26. 11. – Ježíše Krista Krále

Pátek: sv. Edmunda Kampiána, kněze a mučedníka

Neděle: 1. neděle adventní

Čtvrtek (18:00): na poděkování a za dar zdraví – Mrhálková

Neděle (11:00): za * a + rodinu Darebníkovu a Vršanovu s prosbou o požehnání pro celou rodinu

1. Ve farnosti nabízíme Duchovní obnovu na téma ODPUŠTĚNÍ, provází otec Petr Kopřiva, v sobotu 2. prosince od 13:00 – 17:00 hod. Zájemci se mohou zapisovat do 25. listopadu.
  2. Zapisujeme úmysly na mše svaté pro následující období do června 2024 pro farnost Pravčice v sakristii.
  3. V neděli budeme žehnat adventní věnce do rodin, přineste si je a dejte před obětní stůl.
  4. Adventní svátost smíření v kostele sv. Václava v Hulíně bude v neděli 10. prosince od 15:00 do 17:00 hod.
  5. Ve středu 6. prosince zveme všechny děti a jejich rodiče na mši svatou pro děti v 18:00 do Hulína. Po mši svaté přijde Mikuláš, aby nás povzbudil, potěšil a obdaroval.
  6. Na stolečku jsou adventní kalendáře, rozeberte si je.