Ohlášky Pravčice 9. 7. – 14. neděle v mezidobí

Úterý: svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy

Pátek: Bl. Hroznaty, mučedníka

Sobota: sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve

Neděle: 15. neděle v mezidobí

Mše svaté v týdnu:s

Čtvrtek (19:00): za * a + rodinu Bílkovu

Neděle (11:00): za * a + rodinu Vyňuchalovu

1. Při slavení mše svaté díky Duchu svatému budujeme společenství, nemáme se na sebe pouze usmívat a potřást si rukama. Mše svatá je oslava jednoty v Kristu, jednoty v bolestech i radostech, proto vás chci vybídnout, najděte si modlitebního partnera. Vyberte si někoho, koho neznáte a za toho člověka, se konkrétně během mše svaté modlete. Není třeba vědět, za co se konkrétně modlíme, Bůh to ví.
  2. Příští neděli začneme opět každý měsíc dělat sbírky na opravy kostela s cílem udělat co nejvíce do 100 výročí posvěcení v roce 2025. Čeká nás přístavba sakristie, výměna topení do lavic, výměna vstupních dveří a malování v kostele. Uvidíme, co se z toho podaří. A to nejdůležitější modlitba a život farnosti.