Ohlášky Záhlinice 18. 12. – 4. neděle adventní

Středa: sv. Petra Kanisia, kněze a učitele církve

Sobota: Štědrý den

Neděle: Slavnost Narození Páně

Čtvrtek (17:00): na poděkování Pánu Bohu za přijatá dobrodiní s prosbou o další milosti

Sobota (22:00): za * a + rodinu Vaclovu, Karmazínovu a Hlavinkovu s prosbou o ochranu Panny Marie

Neděle (8:00): za + rodinu Hanákovu, Macůrkovu, Křemečkovu, Gabrhelovu a Naďu Salvetovou s prosbou o pomoc a ochranu pro celou * rodinu

1. Máme pro vás v našem kostele Betlémské světlo.

1. Dnes jste zváni v 16:00 na adventní koncert do Rymic, v kostele sv. Bartoloměje hraje a zpívá místní schola.

1. Na Štědrý den půlnoční mše svatá v 22:00 hod., odpoledne v 14:00 hod. setkání lidí dobré vůle u jesliček. V pondělí na Štěpána bohoslužba jako v neděli v 9:30 hod.

1. Na Hod Božího narození v hulínském kostele v 18:00 koncert pěveckého sboru Smetana.

1. V pátek 30. 12 při večerní mši svaté v 17:00 obnovíme manželské sliby, v tento den slavíme Svátek Svaté Rodiny.