Ohlášky Hulín 16. 4. – 2. neděle velikonoční

Neděle: 3. neděle velikonoční

Pondělí: za + rodiče Tobolíkovy, syna Miroslava, za vnuka Josefa s prosbou o ochranu Boží pro * rodinu

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): za + Michala Šebestíka, prarodiče z obou stran a za * rodinu

Sobota (18:00): za + Františku Brabicovou, její sourozence a * rodinu

Neděle (9:30): 1. za * a + farníky našich farností; 2. za + Ilonu Uličnou s prosbou o Boží požehnání a ochranu pro * rodinu

1. V pondělí zde nebude mše svatá, úmysl odsloužím v Olomouci.
  2. Děkuji všem, kteří darovali finance do sbírek o velikonocích. Darovali jste do sbírky na Boží hrob 4 800,- Kč, do sbírky na platy AO 21 600 Kč.
  3. Ve farnosti nabízíme kurz FILIP – pro ty, kteří mají touhu více objevit Boha a sebe. 29. – 30. dubna, sobota od 9:00 do 18:00. Přihlašujte se u pana Jiřího Kolenčíka.
  4. Pouť do Křtin; bude v sobotu 20. května; můžete se postupně přihlašovat jak na pěší pouť, společný nocleh a jídlo ve škole, tak i na autobus, který odjíždí z náměstí v sobotu ráno v 6:00 hod. Přihlašovací papíry na stolečku. Nabídku programu řeknu později.
  5. Chtěl bych pozvat farníky ve čtvrtek v 16:30na faru na zahradu, abychom se společně postarali o růst rostlinstva a radost ze společného setkání nejen u práce, ale i modlitby.
  6. Na stolečku jsou časopisy Nezbeda, IN a Tarzicius.