Ohlášky Hulín 29. 5. – 7. neděle velikonoční

Úterý 31. 5. – svátek Navštívení Panny Marie
Středa 1. 6. – sv. Justina, mučedníka
Neděle 5. 6. Slavnost Seslání Ducha svatého

1. Při sbírce na pronásledované křesťany jste darovali 9 660 Kč.

2. V neděli 29. 5. začínáme na faře po mši svaté zapisovat úmysly na mše svaté pro následující půlrok 2022, bude to vždy před a po bohoslužbě i ve všední dny.

3. Na slavnost Seslání Ducha svatého 5. 6. bude v naší farnosti první svaté přijímání, přistoupí deset prvokomunikantů.

4. P. Jiří připravuje také nové rozpisy pro úklid kostela a okolí pro následující půlrok, kdo chcete pomoci a zapojit se ohlaste se, také lektorů.

5. Je zde výzva pro pouť 5. července na Velehradě, krojovaní se mají přihlásit dopředu na arcibiskupství, půjde se průvodem ke mši svaté.

6. V souvislosti s Rokem rodiny zveme rodiny na prázdninové cesty a výlety po naší olomoucké arcidiecézi. Je možno navštívit 50 míst, na kterých bude třeba objevit heslo, a pomocí aplikace se dostanou na stránku s překvapením.

7. Poděkování otci arcibiskupovi Janu Graubnerovi za dlouholetou službu a vyslovit modlitbu a prosby pro službu primase českého jste zváni do katedrály v Olomouci ve čtvrtek 30. června v 17:00 hod.

8. Výměna modlitebního kříže.