Ohlášky Hulín 7. 5. – 5. neděle velikonoční

Neděle: 6. neděle velikonoční

Pondělí (18:00): za + Věru, Jiřinu, Filipa, Lubomíra, Hanu a za jejich * rodiny

Středa (18:00): adorace a svaté přijímání

Pátek (18:00): za + prarodiče Vtelensky, Lobpreisovi a Jitku Lobpreisovou, ochranu Boží a požehnání pro * rodinu

Sobota (18:00): za + Antonína Obdržálka, + rodinu Obdržálkovu a Mackovu a ochranu Panny Marie pro * rodinu

Neděle (9:30): 1. za + Markétu Hradilovou; 2. za * a + farníky našich farností

• Pouť do Křtin; bude v sobotu 20. května; přihlašujeme se jak na pěší pouť, společný nocleh a jídlo ve škole, tak i na autobus, který odjíždí z náměstí v sobotu ráno v 6:00 hod. Přihlašovací papíry na stolečku.

Program pouti:

8:00 mše svatá

10:30 Cesta radosti, odcházíme od kostela

14:15 Cesta světla

15:45 rozloučení v kapli

16:30 odjezd autobusu

1. Ve čtvrtek 11. května je adorační den farnosti Hulín a den modliteb za bohoslovce. Rozpis pro adorací bude kostele na stolečku, začínáme v 14:00 a končíme v 20:00 hod.
  2. 14. května v neděli, budeme v kostele při mši svaté udělovat svátost pomazání nemocných. Je to také den modliteb za pronásledované křesťany a den kdy se koná sbírka pro tyto křesťany.
  3. Májové se čtením a litaniemi jsou po obřadech ve všední den.
  4. Na Svatém Hostýně je 14. května pouť podnikatelů a 21. května pouť včelařů.