Pouť do Křtin 2023

V sobotu 20. května se koná letošní pouť hulínské farnosti do Křtin. Pěší poutníci budou z Hulína vyrážet už o den dříve, tedy v pátek 19. května.  Pěší trasa je dlouhá cca 23 kilometrů, jde se z Lulče do Křtin. Nocleh je zajištěný jako obvykle ve křtinské základní škole.

Na pouť je samozřejmě možné jet také objednaným autobusem, který bude v sobotu 20.5. odjíždět v 6 hodin ráno z Hulína. Od 8:00 se ve Křtinách koná poutní mše naší farnosti, přes den pak budou probíhat další společné pobožnosti. Poutníkům se nabízí možnost objednat si předem oběd  (podává se ve školní jídelně). Odpolední odjezd autobusu ze Křtin je plánován na 16:30. Ve Křtinách je však možné přespat ve škole až do neděle a vracet se opět pěšky.

Přihlašování už probíhá – v kostele na stolečku u zpovědnice jsou připravené přihlašovací archy jak pro autobusové, tak pro pěší poutníky.